Konkurs na najładniejszą kartkę z życzeniami w języku angielskim rozstrzygnięty!

W dniu 25.03.24r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najładniejszą kartkę wielkanocną. Zadaniem uczniów było samodzielne wykonanie kartki  świątecznej z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Wszystkie kartki były piękne i pomysłowe, a niektóre z nich zaskakiwały pięknym i kreatywnym wnętrzem, a także serdecznymi życzeniami. Wszystkie oddane prace na konkurs zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu.
Oto szczegółowe wyniki konkursu:

Klasy pierwsze:
I miejsce – Kinga Sczepańska kl. 1a
II miejsce – Gabriela Tymków kl. 1a
III miejsce – Oskar Libelt kl. 1b
Wyróżnienie – Anna Karyś kl. 1a

Klasy drugie:
I miejsce – Jakub Rytwiński kl. 2a
II miejsce – Pola Sieradzka kl. 2a
III miejsce – Natalia Ardelli kl. 2b

Klasy trzecie:
I miejsce – Alicja Gudz kl. 3a
II miejsce – Aleksandra Zielińska kl. 3a
III miejsce – Julia Charytoniuk kl. 3a

Wyróżnienie: Bartosz Skraba kl. 3a i Antoni Stasiewicz kl. 3c

Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!